Hľadáte darček pre dieťa alebo pre novomanželov?

Niečo, čo je originálne a výnimočné?

A čo tak Kniha Prianí?

Darček, ktorý im zostane na celý život!

Nie je to dar na jedno použitie, nevyhodia ju, ani nedarujú niekomu ďalšiemu po prečítaní…

Do knižky im vlastnoručne napíšu ich najbližší a najmilší – tí, ktorých sami požiadajú – svoje priania, odkazy, úprimné slová… zachovajú sa teda nielen ich myšlienky, úprimné slová, ale aj ich vlastné písmo a vlastnoručný podpis.

… a zrazu sa z knihy prianí stane VZÁCNOSŤ NEVYČÍSLITEĽNEJ HODNOTY


Pre deti

sk otvorená zmen s postav

Pamätníček môjho detstva “S láskou” 

OBJEDNAJTE TU

je nádherným darčekom pre dieťa. Len tak – z lásky alebo k narodeniu, ku krstu, k narodeninám.. do knižky mu môže do života napísať ktokoľvek – príbuzní, priatelia, známi… ale je tu dosť priestoru aj pre rodičov alebo najbližších príbuzných na zápisky o dôležitých momentoch dieťaťa, jeho vtipných výrokov, šťastných zážitkov… Ak chcete vedieť o knihe viac, kliknite sem.  Pre ukážky z knihy,  kliknite sem.


Pre nastávajúcich novomanželov

IMG_9927 zmenš www

Svadobná kniha prianí “S láskou”

OBJEDNAJTE TU

je darčekom pre snúbencov. Na ich svadbe im svadobní hostia do knihy napíšu svoje priania, rady do života, zážitky zo svadby, jednoducho zopár riadkov na pamiatku… a manželom tak zostanú priania od všetkých hostí na jednom mieste. Ak chcete vedieť o knihe viac, kliknite sem. Pre ukážky z knihy, kliknite sem.


Darčeky k objednaným knihám

K obom knihám posielame ako pozornosť zľavový kupón v hodnote 19€ na kvalitnú fotoknihu so šitou väzbou priamo z kníhtlačiarní Tigris spol. s r.o.

A k Svadobnej knihe prianí Vám pribalíme aj nami vytvorenú kartičku, ako pomôcku pre svadobných hostí, ktorým bude slúžiť ako inšpirácia – čo písať do knihy hostí. Pre viac informácií a obrázok kartičky,  kliknite sem.


Le-Mimi logo 1_RGB upr

Spoločnosť Le-Mimi s.r.o. vznikla začiatkom roka 2014 a našou prvoradou činnosťou je vydávanie kníh, ktoré ľuďom pripomínajú nezabudnuteľné chvíle výnimočných dní.

Našim snom je, aby ľudia s radosťou otvárali tieto knihy a znova si pripomínali kúzlo svadobného dňa alebo celého detstva, ale najmä všetkých milovaných ľudí, ktorí ich v týchto nádherných chvíľach sprevádzali. Obe knihy boli vytvorené s láskou a my veríme, že do nich budú vkladané odkazy a priania s o to väčšou láskou k osobám, ktorým budú venované. Práve preto našu sériu kníh spája motto “S láskou”.

Miriama Hurban Šebestová

Michaela Šebestová

Lenka Belišová

IMG_0006 zmenš 2