Svadobná kniha prianí “S láskou”

Čo je svadobná kniha prianí?

Možno poznáte podobné knihy pod označením „kniha hostí“ – je to kniha, do ktorej svadobní hostia na svadbe píšu mladomanželom svoje priania, rady do života, zážitky zo svadby, jednoducho zopár riadkov na pamiatku, podobne ako na kartičky blahoželaní. Avšak kniha má jednu veľkú výhodu – manželia budú mať priania od všetkých hostí na jednom mieste a kniha sa môže stať  klenotom ich rodinnej knižnice i po viacero generácií…

V čom sa líši Svadobná kniha prianí „S láskou“ od ostatných kníh hostí?

Svadobná kniha prianí „S láskou“ je jedinečná v tom, že na rozdiel od ostatných kníh tohto druhu neponúka iba krásny obal a prázdne strany, ale je plná nádherných maľovaných ilustrácií so svadobnými motívmi, od požiadania o ruku, cez prípravu nevesty, obrad, družičky, družbov, rôzne svadobné symboly až po hádzanie kyticou, uzatvárajúce svadbu. Všetky ilustrácie sú obrazy, originálne maľované slovenskými výtvarníkmi iba pre túto knihu prianí. Ukážky z knihy si môžete pozrieť tu.

Kniha ponúka i možnosť dopísať si informácie o novomanželoch: mená, dátum a miesto – svadby, zasnúbenia a aj zoznámenia. Jej súčasťou je tiež poďakovanie svadobným hosťom za ich želania v knihe.

Prevedenie knihy je v najlepšej možnej kvalite, veď táto kniha vás má sprevádzať celý život! Pevné knižné dosky ako obal, pevný kriedový papier, najkvalitnejšia možná – šitá väzba, aby ste knihu otvárali nielen vy, ale neskôr i vaše deti či vnúčatá.

Darčeky ku knihe

Ku každej Svadobnej knihe prianí posielame 2 darčeky:

1. Kartička ako pomôcka pre svadobných hostí – inšpirácia čo písať do knihy hostí. Viac sa o nej dozviete tu.

2. Zľavový kupón v hodnote 19€ na kvalitnú fotoknihu so šitou väzbou. Tento voucher je možné použiť opakovane, takže ho môžete využiť nielen vy, ale i vaši príbuzní či priatelia.

Základné informácie o knihe

Verzie:

Slovenská – Svadobná kniha prianí „S láskou“    

Anglická – Wedding book of wishes „With love“

Autorky:

Miriama Hurban Šebestová
Michaela Šebestová
Lenka Belišová

Autori ilustrácií:

Marianna Tomovics, www.mariannatomovics.com
Daniel Sekera, www.ddesign.sk
Duška Vrbovská
Aneta Pastieriková

Počet strán: 84 celkovo, z toho 64 strán pripravených pre hostí a ich blahoželania

Rozmery knihy: 21×21 cm

Väzba: kvalitná šitá väzba s pevnými knižnými doskami

Vydalo: Le-Mimi s.r.o., Senica

Tlač: TIGRIS, spol. s r.o., Zlín, ČR

Rok vydania: 2014